<![CDATA[LivisGo - Blogs]]>Wed, 10 Feb 2016 04:06:21 -0800Weebly<![CDATA[Aptauja - Braucieni]]>Thu, 29 Oct 2015 21:38:45 GMThttp://livisgo.weebly.com/blogs/aptauja-braucieni​Plānojot nākamos braucienus vēlamies noskaidrot Jūsu viedokli par braucienu biežumu. 
Jūs variet mums palīdzēt uzlabot braucienu grafiku. Atzīmējiet vienu vai divus atbilžu variantus, kas vairāk atbilst Jūsu vajadzībām. 

Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis. 
Paldies par Jūsu atsaucību.
]]>
<![CDATA[Internetā iegādāto preču piegāde uz mājām]]>Tue, 27 Oct 2015 21:24:59 GMThttp://livisgo.weebly.com/blogs/interneta-iegadato-precu-piegade-uz-majam
LivisGo tagad piedāvā: 
 • Interneta pirkumu saņemšana no pārdevēja adreses Lielbritānijā;
 • Interneta pirkumu saņemšana uz mūsu Lielbritānijas adresi un piegāde Latvijā.
Daudzi no mums mūsdienās iepērkas internetā. Tā ir ērtāk, vienkāršāk un aiztaupa stāvēšanu rindās. Tomēr, ne vienmēr pārdevējs piegādā preci uz mājām. 
Ko darīt? Vai atteikties no tās skaistās blūzes vai silto zābaku pāra? Nē. 
Tagad LivisGo var palīdzēt ar preču saņemšanu un piegādi mājās gan uz Latviju, gan arī Lielbritānijas teritorijā. 
Pirms interneta pirkuma veikšanas sazinieties ar mums un sarunāsim kā varam saņemt preci un nogādāt Jums. 

Vairāk informācijas mājas lapā www.livisgo.lv 

Sazinieties ar mums, ja radušies jautājumi vai vēlaties pasūtīt preces internetā. E-pasts jautājumiem un ierosonājumiem - info@livisgo.lv


]]>
<![CDATA[Brauciens septembrī ]]>Thu, 17 Sep 2015 11:42:04 GMThttp://livisgo.weebly.com/blogs/brauciens-septembriPlānojam nākamo braucienu no Latvijas uz Angliju jau septembra nogalē. Lai raitāk notiktu saņemšanas un nodošanas process, aicinām pievērst uzmanību vairākām lietām. Nākamais brauciens jau septembra beigās.
No Latvijas 24.septembrī
No Anglijas 27.septembrī
]]>
<![CDATA[Sūtījumu pārvadājumi pa Lielbritāniju]]>Tue, 30 Jun 2015 19:04:09 GMThttp://livisgo.weebly.com/blogs/sutijumu-parvadajumi-pa-lielbritanijuIespējams esat manījuši, ka LivisGo pamazām mainās un aug. 
Esam nodibinājuši uzņēmumu arī Lielbritānijā un strādājam pie jauniem pakalpojumu veidiem. 

Viens no jaunajiem pakalpojumu veidiem ir - SŪTĪJUMU PIEGĀDE PA LIELBRITĀNIJU
Tagad piegādājam arī pa Angliju un Velsu. Skotijas sūtījumus piegādājam pēc atsevišķas vienošanās. 

  Piegāde Lielbritānijā

Piegāde pa Lielbritāniju notiek 5-6 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Cenas ir sākot no 17.99GBP standarta lieluma sūtījumiem līdz 10kg. 
Vairāk informācijas atradīsiet www.livisgo.lv

Pieteikt sūtījumu pa Lielbritāniju vai uzzināt ko vairāk par sūtīšanu iespējams izmantojot formu. 
]]>
<![CDATA[Pirms došanās ceļā uz Angliju]]>Tue, 30 Jun 2015 05:57:38 GMThttp://livisgo.weebly.com/blogs/pirms-dosanas-cela-uz-anglijuKā jau ierasts, pirms izbraukšanas uz Angliju, braucam pakaļ pēdējiem sūtījumiem. 
Pirmdien esam Kurzemē un otrdien būsim Rīgā
Ja vēl neesat paspējuši to izdarīt, tad pieteikties var pa telefonu 2786 8929  V
2786 8929 
]]>
<![CDATA[Iepriecini savus mīļos februārī]]>Mon, 09 Feb 2015 21:13:09 GMThttp://livisgo.weebly.com/blogs/iepriecini-savus-milos-februari
Jaunais Kazas Gads veiksmīgi ir sagaidīts. Caur loga aizsalušajām rūtīm redzams kā balts sniedziņš uzsnieg, bet sirdi silda pavasara tuvošanās. 
Februāris ir mīlestības mēnesis. Vai tie ir vecāki, brāļi, māsas, vecvecāki, tuvi draugi, mīļotie, nekad nav par daudz pateikt cik mīļi un tuvi viņi ir. Kā vēl labāk to parādīt, ja ne ar mīļu pārsteigumu? Dāvana ne vienmēr ir tā svarīgākā. Pārsteigums, domas meklējot dāvaniņu, iesaiņojot, reizēm tam visam ir lielāka nozīme kā pašai dāvanai. Kāpēc gan nepievienot arī kādu sirsnīgu ziņu, pašdarinātu kartiņu? 

Iepriecini savus tuvos un mīļos mīlestības un draudzības mēnesī. Nosūti savu pārsteigumu ar LivisGo no Latvijas uz Angliju, Franciju, Nīderlandi, Poliju, Beļģiju vai atpakaļ uz Latviju. 

Pieteikt sūtījumu no Latvijas var pieteikt līdz 10.februārim un no Anglijas līdz 11.februārim: 
E-pasts:parvadajumi10@gmail.com
Telefons:
+ 371 2786 8929 (LV)
+44 756 562 6162 (UK)
www.livisgo.lv/pieteikties.html
]]>
<![CDATA[Ziemassvētku noskaņās]]>Mon, 01 Dec 2014 20:31:36 GMThttp://livisgo.weebly.com/blogs/ziemassvetku-noskanas
Šis gads ir bijis notikumiem bagāts gan pasaulē, gan LivisGo uzņēmumā. Ziemassvētku noskaņās atskatāmies uz paveikto, kas sagādāja prieku, ko vēlētos mainīt un uzlabot. 

Jau 4.gadu LivisGo pārvadā dažādus sūtījumus gan no Latvijas, gan uz Latviju. Patstāvīgo klientu uzticība un atbalsts bieži vien ir tas, kas palīdz pārvarēt garos ceļus, neskaitāmās muitas pārbaudes un visu pārejo, ar ko nākas saskarties ceļā. 

LivisGo augstu novērtē klientu sapratni, ja sūtījums tiek piegādāts nakts vidū. Ne vienmēr ir iespējams paredzēt piegādes laiku un aizķeršanos ceļā. Bieži vien šoferi tiek pārsteigti ar neparēdzētiem ceļu darbiem, blīvu, pat nekustīgu satiksmi, no kuras nav iespējams tikt ārā. Reizēm arī ceļā atgadās ceļu negadījumi, aizķeršanās pie kāda klienta, kurš nav paspējis tikt mājās vai kādu ir grūti atrast. Reizēm arī transports kā jau jebkura lieta, ceļā sabojājas. Reizēm var paiet dienas, kamēr saņem vajadzīgo detaļu un nomaina. Šis viss kopumā un atsevišķi noved pie aizkavēšanās un zvaniem pie durvīm nakts vidū. 

Šogad klienti ir bijuši īpaši rosīgi un jau pieteikušies uz Ziemassvētku braucienu. Brauciens jau ir pilns un vairāk jauni netiek pieņemti. Atvainojamies visiem, kas nepaspēja pieteikt, bet sūtījumu skaits un svars ir ierobežots. 

LivisGo vēlas izteikt pateicību par veiksmīgu sadarbību visiem patstāvīgajiem un jaunajiem klientiem. Lai visiem gaišs Ziemassētku laiks. 
]]>
<![CDATA[Elektromobilitātes attīstības plāns ]]>Wed, 05 Feb 2014 18:40:44 GMThttp://livisgo.weebly.com/blogs/elektromobilittes-attstbas-plns4.februārī valdība atbalstīja Satiksmes Ministrijas un VAS 'Ceļu satiksmes drošības direkcija' izstrādāto Elektromobilitātes plānu 2014.-2016.gadam. 

Elektromobilitātei tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība un paredzams, ka ilgtermiņā tā ietilps pilnībā transporta jomas politikā. 

Elektromobilitātes projekts palīdzēs tādās jomās kā:
 • Latvijas uzņēmumu konkurētspējas palielināšana jaunas transporta jomas radīšanai,
 • Latvijas energoneatkarības palielināšana,
 • Piesārņojuma un siltumnīcas efekta izraisošo gāzu samazināšana.

Projekts paredz izveidot Nacionālā līmeņa uzlādes infrastruktūru un Vietējā līmeņa uzlādes infrastruktūru. 

Tiek paredzēts ieviest arī dažādus atvieglojumus tiem, kas iegādāsies un lietos elektromobīļus, piemērm:
 • Nodokļu atvieglojumi,
 • Elektromobīļu lietošana sabiedriskā transporta joslās,
 • Elektromobīļu bezmaksas stāvēšana publiskajās stāvvietās, 
 • Un virkne citu atvieglojumu. 

Plašāka informācija par Eelektromobilitātes attīstības plānu atrodama Satiksmes Ministrijas mājas lapā www.sam.gov.lvRakstā izmantota informācija:
www.sam.gov.lv
www.mk.gov.lv
]]>
<![CDATA[Februāra reiss]]>Fri, 31 Jan 2014 12:11:20 GMThttp://livisgo.weebly.com/blogs/februra-reissVēl ir brīvas vietas jūsu sūtījumiem uz Lietuvu, Poliju, Vāciju, Beļģiju, Nīderlandi, Franciju un Lielbritāniju.

Tuvākais brauciens no Latvijas 06.02.14., no Anglijas 09.02.14.

Piedāvājam vairākus pārvadājumu pakalpojumus:

•Sīkpaku, somu un koferu pārvadājumi;

•Sīkkravu pārvadājumi;

•Mēbeļu, gultu, dīvānu un matraču pārvadājumi;

•Lielas un mazas sadzīves tehnikas, piemēram, ledusskapji, veļas mašīnas, elektriskās plītis, TV un citas tehnikas pārvadājumi;

•Velosipēdu, mopēdu, motorolleru, motociklu un automašīnu pārvadājumi;

•E-bay iegādāto preču piegāde no Anglijas uz Latviju;

•Mikroautobusa īre ar šoferi.

Sūtījumos aizliegts ievietot alkoholu, medikamentus, tabakas izstrādājumus, narkotiskās un psihotrpās vielas un citas vielas vai priekšmetus, kurus aizliegts ievest/izvest uz un no UK/LV, vest tranzītā caur Eiropas Savienības dalībvalstīm, saskaņā ar Latvijas Republikas un Eiropas Savienības likumdošanu. 

Tuvākie braucieni:

• No Latvijas uz Angliju 06.02., 06.03.

• No Anglijas uz Latviju 09.02.,  09.03. 

Pieteikt sūtījumus vai pasažierus iespējams:

www:http://www.livisgo.lv/pieteikties.html

E-pasts:parvadajumi10@gmail.com

Telefons:+ 371 27868929 – LMT / +44 756 562 6162 - O2 / +44 757 7575 197 - 3

Mūs var atrast:

Twitter: @LivisGo

Draugiem lapa: http://www.draugiem.lv/www.livisgo.lv/]]>